DOMY DREWNIANE, SZKIELETOWE, OPINIA

Po dwóch latach mieszkania w domu szkieletowym, można już nabrać wniosków i mieć doświadczenie, odwiedzieliśmy jednego z inwestorów którzy wybudowali dom korzystając z usług i technologi firmy www.katalpa.com.pl.

Przedstawiamy kolejny film kontent marketingowy, popularnie zwany Human story, byliśmy z kamerą od momentu gdy powstała konstrukcja domu, dzięki temu mieliśmy szansę uwiecznić wszystkie etapy powstawania tego domu i dzięki temu ten meteriał jest tak bogaty.

Polecamy budowanie wizerunku swojej marki w oparciu o prawdziwy kontent marketing oparty o rzetelną pracę i poświęcony czas na realizację. Daje to sposób i narzędzie do pokazania Państwa firmy czy usług w prawdziwym świetle. Dzięki temu budujemy zaufanie do marki oraz wyraźnie mówimy klientom co jest misją naszej firmy.

Zapraszamy do zapoznaia się z kanałem firmy Katalpa dla śledzenia w jaki sposób nasze usługi mogą wpłynąć na Państwa biznes, na kanale znajdziecie Państwo całą serie filmów oraz kontent marketing realizowany przez pixeldance.pl