Film reklamowy, reklama filmowa pixeldance

Film marketingowy zwany Referencyjnym. Reklama filmowa – IWONA PAVLOVIĆ

Mieliśmy przyjemność zobaczyć przez nasze obiektywy jak okona polskiego tańca towarzyskiego daje 10tkę Firmie Sun Invest za realizację inwystecyji w fotowoltaikę. My zajelismy się realizacją materiału z tego wydarzenia oraz sesji zdjęciowej na potrzeby całej kampani.

Film reklamowy, referencyjny na temat realizacji inwestycj w fotowoltaikę.

Mieliśmy przyjemność pozanć Panią Iwone Pavlović naprawdę bez bareiry telewizyjnej i wyreżysrowanego programu. Okazało się, że Pani Iwona jest jescze bardziej pozytywnie nastawiona niż można to zauważyć ogladając program z jej udziałem.

Pani Iwona zainwestowała w fotowoltaikę w wykonaniu Olsztyńskiej firmy SUN INVEST. Firma ta odezwała się do nas w sprawię realizacji materiał filmowego na potrzeby  marketingu filmowego związanego ze wspołpracą z Panią Iwoną.

Zajeliśmy sie przygotowaniem mateuriału jakim jest film marketingowy . zwany referencyjnym , było to realne nagranie na tzw “setkę” w prawdziwych wnętrzach Pani Iwony. Ponadto byliśmy podczas instalacji fotowoltaiki i po jej zakończeniu by zrobić odpowiednie ujęcia gotoweo produktu. Do tego zrealizowaliśmy studio fotograficzne w domu Pani Iwony tak by jak najmniej ingerować w jej życie i kalendarz zewnętrzne studia nie wchodziły w grę ze względu na sytuacje z COVID i wszelką ostrożność. Za zdjęcia jak zwykle u nas odpowiada utalentowany fotograf modowy Michał Kownacki

Filmy reklamowe lub inaczej zwanymi: ” filmy referencyjne ” to bardzo dobre narzędzie do przedstawienia swoich usług czy produktów. Okazuję się, że gdy widzimy produkt czy uslugę w użyciu to nabiera to zupełnie innego wymiaru. Do powyższego dochodzi kwestia prawdziwości i realności osób, które z tego skożystały i dotajemy bardzo ciekawy materił. W latach 90 i wcześniej istanił system listów referencyjnych, przedsiębiorcy mieli je wożone w księgi albo segregatory i potencjalny klient mógł zobaczyć co piszą inni na temat tej czy innej usługi lub produktu.

Dziś do tego polecamy film marketingowy zwany referencynym podobny do tego z Panią Ivoną. Można pokazać w nim dużo więcej, zaznaczyć prawdziwe emocje i radość z konretnych kożyści konsumenta.

Materiał z realizaowanej produkcji zamkną się w formie filmu 4minuty, reklamy na Youtube 15 oraz 6 sekund. Każda z tych krótkich form była w dwóch wersjach tak by kampania reklamowa była oparata o różne filmy i była różnorodna.

Zapraszamy do wspołpracy przy Twojej marce!