JAK PRACUJEMY

 1. Najpierw chcemy poznać Twoje potrzeby, Twój produkt, Twój utwór lub Twoją firmę co chcesz pokazać swoim klientom, Co chcesz promować?

 2. Ważne jest dla nas to co lubisz i co Ci sie podoba w jaką stronę chcesz iść, nasza mocną stroną jest słuchanie dlatego -Twoje inspiracje pozwalają nam bardziej wejść w świat Twoich obrazów dzwięków i tak byśmy "weszli w Twoje buty". Dlatego z Twoimi pomysłami warto dołączyć krótką listę referencyjnych reklam, filmów, obrazów czy tledysków. Chętnie zobaczymy to co Ty uważasz za warte pokazania i wartościowe.

 3. Po zapoznaniu się z Twoim materiałem i wszystkimi informacjami jakie są dla Ciebie ważne oferujemy wstępny zarys pomysłu, krótki treatment danego tematu wraz z propozycjami wychodzącymi na przód Twoim oczekiwaniom i potrzebom. 

 4. Kolejny etap to rozmowa i spotkanie - osobiscie lub przez internet / burza mózgów i określenie konkretów i stretegi działania oraz kluczowych celów i stylu naszej współpracy.

 5. Umowy! tak my też je lubimy! 

 6. Przygotowanie budżetu - od tego zależy jakość produktu wyjściowego, oraz określa to granice na co można sobie pozwolić podczas produkcji - robimy wszytko co w naszej mocy by zmieścić sie w Toim budżecie i dostarczyć jak najlepszy produkt dla konkretnych warunków finansowych. 

 7. Przygotowania - tzw pre-production, Scenariusz, schoot list, lokalizacje -sqauting (szukanie miejsc oglądanie lokalizacji)

 8. Przygotowanie techniczno-logistyczne plan, potrzebna ekipa.

 9. Zdjęcia próbne, zdjęcia właściwe.

 10. Pierwsza układka - kontrolny pierwszy surowy montaż pokazujący koncepcje oraz kierunek pracy nad montażem

 11. Twój komentarz, skorygowanie kierunku.

 12. Montaż właściwy, muzyka.

 13. Poprawki, zmiany w montażu, ewentualne dogrywki jeśli budżet pozwala.

 14. Odbiór filmu, teledysku, reklamy.

 15. Szał w Twoich kanałach social media :)