Katalpa Film korporacyjny

Katalpa Domy Drewniane – nowy film Korporacyjny

Na początku maje tego roku mieliśmy przyjemność rozpocząć współpracę z niesamowitą rodzinną firmą produkującą domy pasywne inaczej mówiąc energo oszczędne. Firma Katalpa pochodzi z Ostródy w woj. Warmińsko-Mazurskim i specjalizuję się w budownictwie z drewna od 12 lat.

NOWY FILM KORPORACYJNY

Praca z Katalpą skupia się na realizacji całej strategi marketingowej opartej o film czyli różnego rodzaje filmy tj promocyjne, korporacyjne techniczno-informacyjne, czy kontent marketingowe. Poniżej przedstawiamy pierwsze z filmów:

Film korporacyjny został zrealizowany w dwóch etapach. Pierwszy z nich to realizacja ujęć podczas budowy, w różnej technice ruchu kamery i czasie, a drugi to stricte rejestracja wywiadu i prezentacji z ekspertem przedstawicielem z firmy klienta.

Celem filmu korporacyjnego lub inaczej “technicznego” było przekazanie przyszłym klientom firmy KATALPA prostego i zrozumiałego przekazu wyjaśniajacego technologie firmy czyli domy mieszkalne NORDIC THERMO

Zapraszamy do zapoznania się z resztą naszych produkcji pod linkiem PORTOFLIO

Poniżej przedstawiamy TIMELAPS z montażu jednego z domów mieszkalnych, ujęcia zostały użytę również w filmie korporacynym.