klatka z teledysku, produkcja teledysku

Łukasz Karol & May Mickievicz – MUCHA klip

May Mickievicz & Łukasz Karol
MUCHA! 

Zadziornie, barwnie, z przymrużeniem oka „Mucha” to najnowszy singiel elektronicznego duetu May Mickievicz i Łukasz Karol. Co?

Tekst w ironiczny sposób opowiada o sytuacji, w której przysłowiowa kosa trafia na kamień. Następuje odwrócenie ról – to łowca staje się zwierzyną. Pisane pół żartem, pół serio słowa zanurzone zostały w chłodnych dźwiękach z przewagą wyrazistego basu tb303 i rytmicznie połamanej perkusji.

Orzeźwiająca mieszanka pobudza zarówno ciało (nie sposób nie potupać nóżką), jak i umysł. Klip do utworu „Mucha” jest wynikiem samodzielnej pracy dwójki autorów. Przesycone kolorem i błyskiem obrazy to już znak rozpoznawczy duetu, którego poprzedni teledysk (Twój czas) także opierał się na zabawie barwą. Lekkość, soczystość, rytm – tak w kilku słowach można opisać obraz „Mucha”.

O TWÓRCACH

May (Maja Mickiewicz) – Charyzmatyczna wokalistka i autorka tekstów z Poznania znana z wielu kolaboracji ze znanymi producentami np Seb Skalski. Spiewa live-acty na wielu scenach najlepszych polskich klubów i wydarzeń z muzyką elektroniczną.
Łukasz Karol (Kalinowski) wcześniej jako Dj Johnny Bravo postać znana z jedynego polskiego Coveru Chaki Khan Ain’t No Body granego w klubach na całym świecie, Ostatni singiel producenta wydany z Kelli Leigh (Duke Dumont, James Hype i wielu innych) na codzień poza muzyką chwyta za kamerę.