Wojska obrony terytorialnej ćwiczenia

Wojska Obrony Terytorialnej Najnowszy film promocyjny

Wojska Obrony Terytorialnej – Najnowsza produkcja reklamowa dla #WOT

Ekipa Pixeldance miała przyjemność stworzyć dynamiczny obraz dla #WOT czyli Wojsk Obrony Terytorialnej. Pracowaliśmy bezpośrednio z żołnierzami podczas ich prawdziwego, treningu w ramach szkolenia zintegrowanego na poligonie. Takie szkolenie poligonowe trwa 14 dni i każdy terytorials musi je zaliczać co roku.

Wszystkie ujęcia pochodzą z realnego treningu w polu. Produkcja takiej reklamy wiąże się z tym że NIE MA dubli podczas kręcenia ponieważ żołnierze ćwiczą a kamery w teorii nie powinno być. Dlatego bez względu na pogodę i warunki robiliśmy wszystko by uchwycić jak najlepsze kadry. W filmie zobaczycie żołnierzy, którzy są po 12 miesiącach służby, w reklamie występuje 1 PODLASKA BRYGADA OBRONY TERYTORIALNEJ , która powstał w naszym kraju jako pierwsza. Na filmie można zobaczyć elementy standardowego szkolenia każdego terytorialsa.

WOT! Dziękujemy za zaufanie!

Ku naszemu wielkiemu zadowoleniu fragment materiału pojawił się w wieczornych informacjach TVP! 27.09.2018 pot tym linkiem można zobaczyć nasze inne produkcje dla WOT. Zapraszamy też do śledzenia profili Wojsk Obrony Terytorialnej w mediach społecznościowych np YOUTUBE.


produkcja: PIXELDANCE

rezyseria,zdjęcia, montaż, kolor, sound fx, – Łukasz Kalinowski

muzyka: hooksounds.com

poniżej klatki z flilmu:

WOJSKA OBRONY TERYTORIALNEJ, FILM REŻYSERIA ŁUKASZ KALINOWSKI TERYTORIALSI, WOT